9 24 september 1987 115 VOORBEREIDINGSBESLUIT EX ART. 21 WET OP DE RUIMTELIJKE ORDENING De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 september j.l.; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT I. te verklaren dat een bestemmingsplan wordt voorbereid voor de ter- reinen ten westen van de Cruquiusweg en ten zuiden van de Ir. Lely- laan, zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekening; II. te bepalen dat het verboden is binnen de onder I bedoelde gebieden zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burge- meester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te la- ten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onderhouds- werkzaamheden: a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheu- ren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenhe- den en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen; c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet afge- dankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwer- pen, stoffen of producten, alsmede het aanleggen of inrichten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voorzover één en ander noodzakelijk is; - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de grondenof in verband met de uitoefening van het bosbe- -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 134