4e afd. 24 september 1987 VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "MERLENHOVEN 1987" 108 Heemstede, 8 september 1987 Aan de raad, Met ingang van 4 mei 1987 heeft gedurende een maand ter gemeentesecretarie voor een ieder ter inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Merlenhoven" Dit plan heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt door de Glipper Dreef, de Van Merlenvaart, de Ringvaart en Dr. Schaepmanlaan. Voor de beschrijving van het plan verwijzen wij u kortheidshalve naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn 9 bezwaarschriften ingediend. Twee van deze bezwaar- schriften zijn weliswaar buiten de termijn ontvangen, doch op grond van de verzendtheorie zijn deze bezwaarschriften toch ontvankelijk. De verkorte inhoud daarvan en de beantwoording zijn opgenomen in het bijgevoegde ont- werp-besluit. Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelichting op hun bezwaren in de vergadering van de commissie voor ruimtelijke orde- ning en volkshuisvesting op 16 september 1987. Het verslag van deze verga- dering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. Behoudens een aanpassing van de artikelen 1, 7, 10 en 14 van de ontwerp- voorschriften hebben de bezwaren ons geen aanleiding gegeven het ontwerp- plan te wijzigen. Wij stellen u voor tot vaststelling van het bestemmingsplan "Merlenhoven" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.ll. van den Hoek, O.R. van den Bosch,

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 27