4e afd. 24 september 1987 108 12.3 De term parkeervoorziening dient in de begripsbepaling te worden opge- nomen indien dit ruimer is dan alleen parkeerplaatsen. 12.4 De parkeerplaatsen in het verblijfsgebied moeten worden aangegeven op de plankaart evenals waar parkeren op het eigen erf is toegestaan, omdat anders overal op eigen erf geparkeerd mag worden. 12.5.1 Uit het op de kaart aanwezige dwarsprofiel zijn een aantal elementen niet te halen, zoals bushaltes en kruisingen. 12.5.2 Niet is in te zien waarom niet aan de oost-west zijden van de rijbaan de fietsstrook kan grenzen, dit in verband met kapitaal vernietiging van de reeds gerealiseerde groenstrook als ook in verband met de be- perking van de privacy van aangrenzende woningen indien een en ander overeenkomstig het profiel wordt gerealiseerd. 12.5.3 Er wordt bezwaar gemaakt tegen het niet nader in vullen van de Glipper Dreef overeenkomstig de bestaande plannen. Hierdoor ontbreekt een toetsingsmogelijkheid. 12.5.4 Er wordt bezwaar gemaakt tegen het niet opnemen van profielen van de andere straten. 12.6 Het plan is voor bewoners te gedetailleerd terwijl voor de gemeente te veel ruimte in de voorschriften is gegeven. Dit is een aantasting van de rechtsbescherming. 13. De bouwhoogte van 10.00 m voor bouwwerken in artikel 8 lid 4 is te hoog. 14. In artikel 9 lid 3 onder b wordt de afstand van 10.00 m waarbinnen een voetpad gerealiseerd moet worden te ruim bevonden, zeker nu het voetpad reeds gerealiseerd is. - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 39