4e afd. 24 september 1987 108 Vervolgens, na vaststelling andermaal (artikel 26), nu bij Gedeputeerde Staten en tenslotte is beroep bij de Kroon mogelijk (artikel 29). Artikel 11, lid 2, daarentegen, bepaald slechts dat een en ander zoveel mogelijk in overleg met belanghebbenden dient te geschieden, hetgeen niet betekent dat hetgeen in overleg naar voren is gekomen daadwerkelijk in het plan verwerkt dient te worden, dan wel weerlegd moet worden. Van een verminderde rechtsbescherming in procedurele zin is bij de in het plan voorgestelde procedure derhalve geen sprake. Bovendien biedt deze procedure het voordeel dat de plannen geconcretiseerd zijn en de burger derhalve meer inzicht verschaffen. ad 2.1 Reclamanten doelen op de schetsmatige plannen, welke informeel in de t/m hal van het gemeentehuis getoond zijn en geen betrekking hebben op 2.5 gronden welke van het onderhavige plan deel uit maken. Bezwaren van deze strekking kunnen t.z.t., bij de ter inzage ligging van het anticipatieplan en het ontwerp-bestenmingsplan voor de betref- fende gebieden, ingediend worden. Hier worden ze buiten beschouwing gelaten. ad 3. Het betreft hier een geconsoliderend plan, waarin de bestaande situ- atie wordt vastgelegd. In een bestemmingsplan mogen en kunnen geen be- palingen worden opgenomen, welke een regeling inhouden van, of betrek- king hebben op niet tot het plan behorende gronden. De gronden tegen- over reclamants woning behoren niet tot de gronden waarop het onder- havige plan betrekking heeft. In dit plan kan over bedoelde afstanden derhalve niet meer geregeld worden dan in het plan reeds is vervat. Voor het overige wordt verwezen naar het antwoord op 2.1 - 2.5. ad 4. Het kaartnummer is in de voorschriften aangepast. De juiste ontwerp-plankaart heeft ter visie gelegen.

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 43