4e afd. 24 september 1987 108 ad 12.2 Het onderscheid vindt zijn oorzaak in het verschil in functie (zie 12.1). Bovendien is er voor de Verkeersbestemming op grond van het Besluit op de Ruimtelijke Ordening (artikel 15) een dwarsprofiel opgenomen. Dat het realiseren van parkeervoorzieningen op de Glipper Dreef ongewenst is staat niet in de weg aan het gegeven dat de moge- 11jkheid daartoe juridisch aanwezig kan zijn. Indien realisering înderdaad ongewenst is, (reclamant heeft dit niet onderbouwd), vindt realîsering met plaats of zal de situatie aangepast worden zodanig dat een en dnder niet meer ongewenst is. Realisering ligt overigens niet in de bedoeling. ad 12-3 '-c- wordt er aansluiting gevonden bij het in de ruimtelijke orde- ning algemeen gangbare. ad 12-4 Voor de subbestemming verblijfsgebied is in de voorschriften opge- nomen dat parkeervoorzieningen toelaatbaar zijn. Deze voorzieningen zijn op de kaart deels indicatief en dan vooral bij concentraties aangegeven. Daar waar de structuur zodanig gerealiseerd is dat op de plankaart de aanwezigheid van parkeervoorzieningen ter plaatse evi- dent isis ervan afgezien deze aan te geven. Bij de bestermiing erf is aangegeven wat toelaatbaar is. Behalve dat de erven in het plangebied niet of nauwelijks bereikbaar zijn voor motorvoertuigenzijn aldaar uitsluitend voetpaden als ver- harding toegelaten. Voor overmatig parkeren op het erf behoeft niet gevreesd te worden. ad 12-5 Dit is j°ist- De bedoeling van het profiel is om een indruk te geven van het voorkomen van de weg. Het onderhavige profiel voldoet aan de eisen van de wet. ad 12.5.2 Bij de planning van de situatie ter plaatse is rekening gehouden met realisering van de reconstructie overeenkomstig het profiel. De keuze tussen braak laten liggen of (tijdelijk) inplanten is uit een oogpunt van beeldwaarde ten gunste van het laatste uitgevallen. - 20 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 46