4e afd. 24 september 1987 108 7. J.T.G. Munk en H.L. Hunk-Witkamp 1. Bezwaar wordt gemaakt tegen het uit het plan lichten van een aantal ge- bieden omdat de voorgestelde procedure aan belanghebbenden minder moge- lijkheden biedt om bezwaar te maken. Verzocht wordt een en ander alsnog in het plan op te nemen. 2. De omvang van het uitgelichte gebied aan de Helena Kuipers-Rietberg/Belle van Zuylenlaan is te groot. Reeds gerealiseerde bestenmingen dreigen hierdoor ongedaan gemaakt te worden, gezien de op 29 april getoonde bouwplannen voor het gebied. Daar- bij dreigt het vrije uitzicht vanuit reclamants woning, welke hij mede op grond daarvan heeft gekozen, te niet te worden gedaan. Verzocht wordt de reeds gerealiseerde bestemaingen in het onderhavige plan op te nemen. 3. Tegen het niet aangeven in het bestemningsplan en op de plankaart van de reeds gerealiseerde parkeerplaatsen wordt bezwaar gemaakt. 4. Het is onaanvaardbaar dat op bepaalde plaatsen aan de Helena Kuipers- Rietberglaan en de Van Westerdijklaan via serrebouw een nog verdere verdichting van de bebouwing plaats kan vinden. 5. Tegen het op de plankaart opgenomen profiel bestaat bezwaar vanwege ver- nietiging van de reeds aangelegde groenstrook. 6. Het kaartnummer in de voorschriften stemt niet overeen met dat zoals ver- meld is op de plankaart. 7. In artikel 1 lid 9 is een deel van de tekst weggevallen. Verzocht wordt de aangepaste tekst alsnog ter visie te leggen. 8. Er dient onderscheid gemaakt te worden tussen de hoofdwegen en woonerven om uitwisseling te voorkomen. 9. De bouwhoogte van 10 m van de in artikei 8 lid 4 genoemde bouwwerken dient beperkt te worden tot 2 m. - 25 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 51