4e afd. 24 september 1987 108 HOOFDSTUK I VERKLARINGEN ARTIKEL 1 BEGRIPSBEPALINGEN In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. Bestemmincisplan of plan. het bestemmingsplan - vervat in de onder 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften - regelende de bestemmingen en het gebruik van gronden - water daaronder begrepen - gelegen in het gebied dat begrensd wordt door de van Merlenvaart in het noorden, de Ringvaart in het oosten, de dr. Schaepmanlaan in het zuiden en het wandelbos Groenendaal in het westen. 2De kaartde tot het plan behorende en als zodanig gewaarmerkte tekening nr. 103 17 12 met bijbehorende verkla- ring waarop de in lid 1 bedoelde bestemmingen zijn aangege- ven. 3. Het planqebied, het geheel van gronden - water daaronder begrepen - dat door de grens van het plan wordt omsloten. 4. Bestaande bouwwerken, de op de dag van het in ontwerp ter inzage leggen van dit plan bestaande bouwwerken, alsmede bouwwerken die worden of mogen worden gebouwd krachtens een verleende bouwvergunning 5. Eindwoninq, een woning gelegen aan het einde van een rij aaneengesloten woningen. 6. Praktijkruimteeen gebouw of deel van een gebouw dat dient voor het uitoefenen van een beroep dan wel het verlenen van diensten op administratiefmaatschappelijk, juridisch, medisch, therapeutisch of kunstzinning gebied als ook op hiermee gelijk te stellen terreinen. 7. Onderkomens, voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voertuigen, vaartuigen, waaron- der woonschepen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken als ook tenten. 8. Bouwperceel, een aaneengesloten stuk grond, waarop krachtens het plan bij elkaar behorende bebouwing toelaat- baar is, inclusief de eventuele daarop aangegeven bestemmin- gen erf en tuin. 9. Bebouwinqsgrensde op de kaart aangegeven grens die blijkens de voorschriften niet overschreden mag worden door gebouwen c.q. bouwwerken geen gebouwen zijnde, behoudens krachtens deze voorschriften toegelaten afwijkingen. Een - 35 -

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 61