A.P.Z. 29 oktober 1987 119 BEHANDELING BEROEPSCHRIFT STICHTING SPORTPARK H.B.C. Heemstede, 29 september 1987. Aan de raad, Bij schrijven van 18 januari 1987 heeft het bestuur van de Stichting Sportpark H.B.C. beroep ingesteld bij de afdeling rechtspraak van de Raad van State tegen uw beslissing van 18 december 1986, nr. 158 op het door de stichting ingediende bezwaarschrift tegen het besluit van uw raad van 19 december 1985, nr. 152, waarbij besloten is de structuur van de subsidieverlening aan de stichting te wijzigen. Bij schrijven van 6 juli 1987 verzoekt de voorzitter van de afdeling rechtspraak van de Raad van State u een verweerschrift met alle op deze aangelegenheid betrekking hebbende stukken in te zenden. Het beroepschrift van de stichting geeft ons inziens aanleiding in een verweerschrift, onder verwijzing naar uw besluit van 18 december 1986 en het advies van de commissie voor de beroepschriften van 24 november 1986, nog een aantal aanvullende opmerkingen te plaatsen. Een concept-verweer- schrift is voor u ter inzage gelegd. Voorts dient uw raad een gemachtigde (en een plaatsvervanger) aan te wij- zen voor de mondelinge behandeling van het beroepschrift door de afdeling rechtspraak van de Raad van State. Wij stellen u voor wethouder Bierman, als portefeui1lehouder sport en recreatie, als gemachtigde aan te wijzen - en bij haar verhindering - mevrouw mr. H.W. Verschuren, juridisch medewerkster algemene zaken bij de afdeling A.P.Z. Een ontwerp-besluit bieden wij u hierbij aan. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 17