i WE 29 oktober 1987 120 VERORDENING COMMISSIE CULTUREEL CENTRUM HET OUDE SLOT Heemstede, 6 oktober 1987. Aan de raad, In ons voorstel van 17 februari j.l. inzake de reorganisatie van het ambtelijk apparaat hebben wij u voorgesteld nader te bezien op welke wijze llet Oude Slot kan worden ondergebracht bij de zorgsector welzijn, aangezien dit tot gevolg zou hebben dat de verordening voor de beheers- commissie cultureel centrum Het Oude Slot zou moeten worden gewijzigd. Wij zijn van mening dat Het Oude Slot organisatorisch onderdeel zou moe- ten zijn van de afdeling welzijnszaken. In overleg met het dagelijks bestuur en de beheerscommissie is een gewij- zigde verordening ontworpen. Hierin is de positie van Het Oude Slot ten opzichte van de beheerscommissie en de zorgsector welzijn tot uitdrukking gebracht. Tevens is bij de ontwerp-verordening een toelichting op de pro- cedures opgenomen. Bij het opstellen van de verordening is uitgegaan van de randvoorwaarde dat de commissie een functionele commissie is en blijft en dat Het Oude Slot op grond van de nieuwe ambtelijke organisatie-opzet valt onder de verantwoordelijkheid van de afdeiing welzijnszaken van de zorgsector. De commissie richt zich op het verwezenlijken van het programma van cul- turele activiteiten en op publicitaire werkzaamheden. De beheerstaken zijn verschoven naar de zorgsector, aangezien het hoofd van de zorgsec- tor budgethouder van Het Oude Slot is. Het dagelijks bestuur en de beheerscommissie van Het Oude Slot stemmen in met de organisatorische inpassing binnen de afdeling welzijnszaken en met de ontwerp-verordening. Van de zijde van het personeel is door één personeelslid bezwaar gemaakt tegen de inpassing binnen de afdeling welzijnszaken. Wij zijn echter van mening dat om praktische redenen inpassing van Het Oude Slot binnen de afdeling en dus niet rechtstreeks onder het hoofd van van de zorgsector, de voorkeur verdient. De geheel gewijzigde taak van de commissie rechtvaardigt dat het aantal -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 19