I t WE 29 oktober 1987 120 Artikel 6. De commissie en haar dagelijks bestuur worden in de vervulling van hun taken bijgestaan door een secretaris, die geen lid van de commissie is. De secretaris wordt door burgemeester en wethouders uit het gemeenteper- soneel benoemd na overleg met de commissie. Alle stukken ter uitvoering van door de commissie en het dagelijks be- stuur genomeri besluiten worden door de voorzitter en de secretaris onder- tekend. Artikel 7. 1. De commissie vergadert zo dikwijls de voorzitter of tenminste drie andere leden dat nodig achten, doch tenminste vier keer per jaar. In het geval dat drie leden een vergadering verlangen, wordt de ver- gadering gehouden binnen veertien dagen nadat de met redenen omklede aanvraag daartoe de voorzitter heeft bereikt. 2. De voorzitter bepaalt dag, uur en plaats van de vergaderingen van de commissie en van het dagelijks bestuur. Hij roept de leden van de com- missie schriftelijk tot het bijwonen van de vergaderingen op, met ver- melding van de in die vergaderingen te behandelen onderwerpen. 3. De vergaderingen van de commissie vinden als regel plaats in het open- baar. De deuren van de vergadering worden gesloten indien één van de aanwezige leden dit vordert. De commissie beslist vervolgens of al dan niet met gesloten deuren zal worden vergaderd, met dien verstande dat op een zodanige vergadering artikel 50, eerste 1id van de gemeentewet zoveel mogelijk van overeenkomstige toepassing is. De bekendmaking van de vergaderingen geschiedt op de in de gemeente gebruikelijke wijze. 4. De coinrnissie en het dagelijks bestuur mogen niet vergaderen, noch be- sluiten wanneer niet meer dan de helft van het aantal zitting hebben- de leden aanwezig is. Geldige besluiten kunnen slechts worden genomen met een volstrekte meerderheid van stemmen. 5. Indien het volgens het vierde lid van dit artikel vereiste aantal le- den niet is opgekomen, belegt de voorzitter een nieuwe vergadering conform de in het tweede lid van dit artikel voorgeschreven wijze. In spoedeisende gevallen roept de voorzitter deze vergadering op kor- te termijn bijeen. Tussen het tijdstip waarop de leden redelijkerwijs -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 23