WE 29 oktober 1987 120 geacht kunnen worden de oproep ontvangen te hebben en de daarop vol- gende vergadering moeten tenminste 24 uur liggen. In deze vergadering wordt, ongeacht het aantal aanwezigen een besluit genomen over de in de eerste oproepingsbrief vermelde zaken. 6. De stemming over personen geschiedt schriftelijkbij het staken van de stemmen wordt in dezelfde vergadering een herstemming gehouden; indien de stemmen dan opnieuw staken, beslist terstond het lot. 7. De stemming over zaken geschiedt mondeling; bij het staken van de stemmen wordt het voorstel geacht te zijn verworpen. 8. Artikel 52 van de gemeentewet is op de leden van de conmissie van toepassing. 9. De commissie stelt zonodig nadere regelen met betrekking tot de or- de van haar vergaderingen vast. 10. Alle op de vergadering betrekking hebbende stukken worden ter kennis- neming aan burgemeester en wethouders gezonden. 11. De commissie is verplicht de door burgemeester en wethouders verlang- de inlichtingen over de organisatie van culturele en publicitaire activiteiten in het cultureel centrum te verstrekken en een eventueel door burgemeester en wethouders aan te wijzen vertegenwoordiger toe te laten tot de vergadering. 12. De zakelijk/artistiek leider van het cultureel centrum woont de ver- gadering bij, tenzij de commissie anders besluit. Artikel 8. 1. De commissie stelt jaarlijks een ontwerp-begroting van inkomsten en uitgaven, een programma van culturele activiteiten en een ontwerp- planning van inzet van personele capaciteit voor het volgende begro- tingsjaar op. De ontwerp-begroting, het programma en de ontwerp-plan- ning worden vöör 1 april voorafgaande aan het begrotingsjaar met de nodige toelichting bij burgemeester en wethouders ingediend. 2. De commissie beschikt binnen de grenzen, door burgemeester en wethou- ders aangegeven, over de gelden die de raad ten behoeve van de com- missie op de gemeentebegroting heeft uitgetrokken. 3. De commissie is gehouden de door burgemeester en wethouders vastge- stelde planning van inzet van personele capaciteit, in acht te nemen. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 24