29 oktober 1987 120 4. f)e financiële adininistratie, de administratie van aangegane verplich- tingen en ontstane rechten en het kasbeheer worden gevoerd door de zorgsector welzijn van de gemeente. 5. De commissie doet van de aangegane verplichtingenontstane rechten, de te ontvangen bedragen en de te verrichten betalingen van de cul- turele en publicitaire activiteiten mededeling aan burgemeester en wethoudersdoor overlegging van de nodige, door of namens de voor- zitter voor akkoord verklaarde stukken. 6. De commissie behoeft de voorafgaande goedkeuring van de raad op haar besluiten die financiële verplichtingen inhouden of kunnen inhouden die niet in de vastgestelde gemeentebegroting zijn geraamd. Art'tkel 9. De commissie stelt de tarieven vast van de voorstel1ingen en tentoonstel- lingen. Deze tarieven behoeven de goedkeuring van het college van burge- meester en wethouders. Artikel 10. De commissie is voorts belast met: a. het geven van richtlijnen aan de zakelijk/artistiek leider van het cultureel centrum met betrekking tot de aankoop van attributen en hulpmiddelen, voorzover nodig voor de uitvoering van culturele en pu- blicitaire activiteiten; b. het gevraagd en ongevraagd geven van adviezen aan het gemeentebestuur. Artikel 11. 1. De commissie wordt tijdig in de gelegenheid gesteld om advies uit te brengen over de eisen waaraan een te benoemen personeelsl id van het cultureel centrum zou moeten voldoen. 2. Een afvaardiging van de commissie kan desgewenst deel uitmaken van een samen te stellen selectiecommissie. Artikel 12. De cominissie is voor haar beleid verantwoording schuldig aan de gemeente- raad. Zij verstrekt daartoe aan de raad en het college van burgemeester en wethouders alle gewenste inlichtingen. -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 25