WE 29 oktoher 1987 120 De uitvoering van de taak van de zorgsector en die van de commissie heb- ben raakvlakken met elkaar. Zo zal de exploitatie van de commerciële ver- huur moeten plaatsvinden binnen de ruimte die de planning van personele inzet t.b.v. culturele exploitatie en de publiciteit daarvoor biedt. De planning door de commissie van personele inzet is voor de zorgsector de basis voor de budgetbewaking van de personele kosten. Zowel van de zijde van de zorgsector als van het college zal geen inhou- delijke beoordeling vööraf van de activiteiten worden gegeven. In verband met het feit dat twee pnrtijen bepaalde verantwoordelijkheden hebben binnen het gehele functioneren van Het Oude Slot is een goede coördinatie tussen de zorgsector en de commissie noodzakelijk. Deze coör- dinatie is primair een verantwoordelijkheid van de zakelijk-artistiek leider. Hij draagt zorg voor de samenhang van activiteiten binnen het totale ac- tiviteitenpakket van Het Oude Slot en voor de afstemming tussen de com- missie en de zorgsector. Hij heeft een signaalfunctie naar zowel de com- missie als de zorgsector wanneer de samenhang en afstemming niet mogelijk zijn. Dit kan zich o.a. voordoen bij afwijking van het programma c.q. planning van personele inzet. Bestaat er verschil van mening met betrekking tot een bepaald onderwerp tussen de commissie en de zorgsector dan dient hierover overleg te wor- den gevoerd. Wordt geen overeenstemming bereikt dan beslist het college van b. en w. 4. POSITIE VAN HET PERSONEEL. Het personeelsbestand in Het Oude Slot bestaat uit: 1. zakelijk-artistiek leider (38 u); 1. conciërge-beheerder (38 u); 1. administratief medewerker (12J u). De zakelijk-artistiek leider is primair verantwoordelijk voor het qehele functioneren van Het Oude Slot (inclusief de buffetexploitatie en commer- -12-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 30