WE 29 oktober 1987 120 ciële activiteiten), beheer van geldmiddelen verkregen uit buffetexploi- tatie, opbrengst verkoop toegangsbewijzen, opbrengst verkoopprovisie ten toongestelde artikelen en de beschikbaar gestelde kas voor het voorlopig doen van kleine uitgaven. 0e verantwoordelijkheid van het overige personeel is een afgeleide van die van de zakelijk-artistiek leider. De zakelijk-artistiek leider is verantwoording schuldig aan: - de comniissie c.q. de voorzitter v.w.b. de culturele activiteiten en publiciteit (met inachtneming van de daarbij behorende begrotingspos- ten - het hoofd van de zorgsector Welzijn v.w.b. overige aangelegenheden, met inachtneming van de regels van de organisatie-opzet van het ambtelijk apparaat. Als de verantwoordelijkheid van de zakelijk-artistiek leider aan beide partijen voor een bepaald onderdeel niet is af te stemmen signaleert hij dit naar beiden. Tussen deze twee dient dan overleg plaats te vinden. Biedt naar de mening van éên van beide partijen het overleg geen oplos- sing dan wordt het geschilpunt voorgelegd aan het college van burgemees- ter en wethouders ter beslissing. De conciërge/beheerder is voor zijn functioneren in Het Oude Slot verant- woording schuldig aan de zakelijk-artistiek leider. Ditzelfde geldt voor de administratief medewerk(st)er. 5. FINANCIELE ADMINISTRATIE. Nadat de commissie de zakelijk-artistiek leider heeft gemachtigd tot het doen van uitgaven is hij gerechtigd tot het bestellen, aanschaffen, con- tracteren etc. t.b.v. culturele en publicitaire activiteiten. Iedere bestelling, aanschaffing, contract etc. dient te worden geadmini- streerd net het oog op budgetbewaking. Deze administratie is niet verbon- den aan het moment van betalen. Ook m.b.t. uitgaven ten laste van posten die onder het beheer van de zorgsector vallen zal de zakelijk-artistiek leider gemachtigd worden op -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1987 | | pagina 31