Wo 25 februari 1988 17 EXPLOITATIE-OVEREENKOMST PLAN "GROENENHOVEN" Heemstede, 9 februari 1988. Aan de raad, Na de vaststellina van het bestenningsplan "Groenenhoven" bij uw besluit van 17 december 1987, nr. 141, heeft het voortgezette overleg met Mabon Maatschappij Bouwontwikkeling Nederland B.V. geleid tot het opstellen van een exploitatie-overeenkomstzoals wij u die hierbij ter vaststel- 1ing aanbieden. De overeenkomst voorziet in het door Mabon bouwrijp maken en bebouwen van het terrein, gelegen ten zuiden van de Eemlaan en ten oosten van de Linge. De volledige kosten van het bouwrijpmaken komen uiteraard ten laste van genoemde B.V., die bovendien bijdragen zal betalen in de kosten van de hoofdriolering en van voorbereiding en toezicht, alsmede een afkoopsom voor verkeersmaatregelen in de bestaande wijk. Voorts zal de herinrich- ting van het Merwedeplantsoen door en voor rekening van Mabon worden uit- gevoerd. Op het terrein zullen door Mabon 106 eengezinswoningen worden gebouwd, waarvan 42 met een verkoopprijs van f 162.000,-- en vallende on- der de categorie "vrije sectorwoningen met êënmalige bijdrage" (zgn. pre- mie C). Het bij de overeenkomst behorende tijdschema gaat na het volgen van een zgn. anticipatieprocedure uit van een start bouw in november 1988. Voor het overige behoeven de overeenkomst en de daarbij behorende bijla- gen o.i. geen toelichting. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor tot het aan- gaan van de exploitatie-overeenkomst te besluiten. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 19