Wo 25 februari 1988 17 ARTIKEL 2. BIJLAGEN. 2.1. Als bijlagen bij deze overeenkomst behoren, daarvan één geheel uit- makende en daartoe door partijen gewaarmerkt, de navolgende stukken I. Het plan II. Bestemmingsplan Groenenhoven III. Inrichtingsplan IV. Tijdschema V. Kwaliteitseisen civiel- en cultuurtechnische werken VI. Ontwerp-herinrichtingsplan Merwedeplantsoen met werkgrens, alsmede aansluiting riolering op bestaand stelsel. 2.2. Voor zoveel de bepalingen of aanwijzingen in voormelde bijlagen, of nadere bijlagen, die tussen partijen mochten worden vastgesteld, afwijken van of in strijd zijn met hetgeen in deze overeenkomst wordt bepaald, gaat het bepaalde in deze overeenkomst vöör op het bepaalde in de bijlage. ARTIKEL 3. HOOFDVERPLICHTINGEN VAN PARTIJEN. 3.1. De B.V. verplicht zich in overleg met de gemeente het plan verder te ontwikkelen, één en ander onverminderd het terzake gestelde in deze overeenkomst. 3.2. De B.V. verplicht zich het plangebied bouw- en woonrijp te maken en de grondexploitatie te verzorgen, ëén en ander onverminderd het ter- zake gestelde in deze overeenkomst. 3.3. De B.V. draagt zorg voor de ontwikkeling en realisering van de wo- ningen in het plan, éên en ander onverminderd het terzake gestelde in deze overeenkomst. 3.4. De gemeente zal zich er voor inspannen, dat de voor de realisering van het plan benodigde goedkeuringen tijdig zullen worden verleend c.q. verkregen, indien deze tijdig door de B.V. zijn aangevraagd. De B.V. kan, desgevraagd door de gemeente, naast de gemeente als adviseur deelnemen aan het terzake met de hogere overheden en ande- re publiekrechtelijke lichamen te voeren overleg. De gemeente zal bevorderen dat de B.V. aan het overleg deelneemt.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 22