Wn 25 februari 1988 17 ARTIKEL 4. FLEXIBILITEIT. 4.1. Indien zich bij de uitvoering van deze overeenkomst problemen voor- doen, dan wel sprake is van onvoorziene omstandighedenzullen par- tijen met elkaar in overleg treden, waarbij zij zullen trachten een oplossing te vinden voor de gerezen problemen, rekening houdend met hun wederzijdse belangen. 4.2. Indien het overleg als bedoeld in artikel 4 lid 1 niet tot overeen- stemming leidt, heeft de meest gerede partij het recht het niet be- reiken van overeenstemming aan te merken als een geschil. ARTIKEL 5. PUBLIEKRECHTELIJKE ASPECTEN. 5.1. De B.V. draagt zorg voor het opstellen van het plan. 5.2. De gemeente draagt zorg voor het opstellen van het bestemmingsplan en voor het in procedure brengen van dit plan conform de Wet op de Ruimtelijke Ordening. De B.V. draagt zorg voor het opstellen van het bouwplan conform artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Orde- ning. De gemeente draagt zorg voor het in procedure brengen van dit bouwplan conform de Wet op de Ruimtelijke Ordening. 5.3. Partijen verbinden zich de plannen, genoemd in artikel 5 lid 2, te ontwerpen en in procedure te brengen binnen de in het tijdschema gestelde tijd. 5.4. Indien de B.V., voordat het bestemmingsplan Groenenhoven zal zijn goedgekeurd, in overleg met de gemeente overgaat c.q. moet overgaan tot het aanvragen van bouwvergunningen zal de gemeente op de voet van artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en/of artikel 50 lid 8 Woningwet bevorderen dat Gedeputeerde Staten de daartoe noodzakelij- ke verklaringen van geen bezwaar afgeven. 5.5. Ingeval derden bezwaar mochten inbrengen tegen het bestemmingsplan en het bouwplan e.d., danwel daartegen rechtsmaatregelen mochten aanwenden, zal het overlegorgaan, bedoeld in artikel 6 lid 2, een advies opstellen voor behandeling van de bezwaarschriften door het college van burgemeester en wethouders en de commissie(s) van de ge- meenteraad. Daarbij verplichten partijen zich de beschikbare tijd, gesteld in het tijdschema, niet te overschrijden, behoudens onvoor- -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 23