Wo 25 februari 1988 17 De bouwrijpe kavels zullen aan de vuigende eisen voldoen: a. een bij het plan passende hoogte is bereikt; b. de bouwstraten teri behoeve van het betreffende terrein zijn gereed; c. de aansluitingsmogel i jkheid op het hoofdnuol is aariwezig; 10.10. De B.V. verplicht zich, direct na de bouw van de gebouwen be- doeld in artikel 10 lid 9, de werkzaamheden voor het woonrijp maken uit te voeren. 10.11. De 8.V. verplicht zich de werkzaamheden buiten het plangebied, betrekking hebbende op de herindeling van het Merwedeplantsoen en op de realisering van de aansluiting van de riolering van het plan op de bestaande riolering in plan Linge voor haar reke- ning te doen uitvoeren. 10.12. De in artikel 10 lid 11 genoemde werkzaamheden worden uitgevoerd onder directie van de gemeente. 10.13. Op de in artikel 10 lid 11 genoemde werkzaamheden zijn de bepa- lingen van artikel 10 leden 3, 5, 7 en 8 van toepassing. ARTIKEL 11. GRONDEXPLOITATIE-REKENING. 11.1. De B.V. zal de grondexploitatie-rekening van het plan opzetten en bijhouden. 11.2. De B.V. zal, indien noodzakelijk, de gemeente een zodanig inzicht verschaffen in de opbrengsten - en kostenopbouw van de exploita- tierekening dat zij geacht kan worden in staat te zijn tijdig de vereiste goedkeuringen te verkrijgen. 11.3. Ter uitvoering van het in artikel 11 lid 2 gestelde zal de B.V. met ingang van de datuin van ondertekening var. deze overeenkoinst een afzonderlijke boekhouding voeren met betrekking tot de exploi- tatie van het plan. De in artikel 11 lid 1 genoemde berekening kan êênmaal per jaar worden bijgesteld. 11.4. In de grondexploitatie-rekening zullen naast de koupsommen voor de grond de volgende betalingen, voor werkzaainheden die onder -11-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 29