APZ 25 februari 1988 15 ingediend bij een administratief orgaan. Artikel 2. Het indienen van het bezwaarschrift. Op het ingediende bezwaarschrift wordt de datum van ontvangst aangete- kend. Aan de indiener van het bezwaarschrift wordt een bericht van ont- vangst verstrekt. Artikel 3. Onjuist geadresseerd bezwaarschrift. 1. Indien schriftelijk voorziening wordt gevraagd bij een onbevoegd ge- meentelijk orgaan wordt het bezwaarschrift, nadat daarop de datum van ontvangst is aangetekend, zo spoedig mogelijk doorgezonden naar het wel bevoegde orgaan, onder gelijktijdige mededeling hiervan aan de afzender. 2. Het eerste lid is van overeenkomstige toepassing indien een bezwaar- schrift is ingediend terwijl beroep moet worden ingesteld of omge- keerd. 3. Indien de afhandeling van een onjuist geadresseerd bezwaar- of beroep- schrift geschiedt door een gemeentelijk orgaan, wordt de datum van ontvangst als bedoeld in het eerste lid beschouwd als de datum van ontvangst bij het bevoegde orgaan. Artikel 4. Herstel van verzuimen. 1. Indien het bezwaarschrift niet is gemotiveerd of niet is ondertekend, wijst de burgemeester klager op dit verzuim en stelt hij hem in de ge- legenheid dit binnen een termijn van 14 dagen na afloop van de termijn ingevolge artikel 13 van de wet te herstellen. 2. Indien in het bezwaarschrift gesteld wordt dat het is ingediend namens of mede namens een andere (natuurlijke of rechts) persoon en daarbij geen schriftelijke machtiging van die andere (natuurlijke of rechts) persoon is overgelegd, wijst de burgemeester de klager op dit verzuim en stelt hij hem in de gelegenheid dit uiterlijk tijdens de in arti- kel 5 bedoelde hoorzitting te herstellen. Artikel 5. Hoorzitting. 1. De burgemeester bepaalt plaats en belanghebbenden in de gelegenheid tijdstip van de hoorzitting waarin worden gesteld zich in persoon of -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 5