APZ 25 februari 1988 15 in de gelegenheid worden gesteld zich te doen horen tijdens deze zit- ting. 2. Indien een belanghebbende of het administratief orgaan wijziging wenst van het tijdstip van de zitting, dient zulks binnen drie dagen na de in het eerste lid bedoelde mededeling, onder opgaaf van redenen, te worden verzocht aan de burgemeester. 3. De beslissing van de burgemeester, op een verzoek als bedoeld in het tweede lid, wordt zo spoedig mogelijk, doch in ieder geval twee weken voor het tijdstip van de zitting aan de betrokkene medegedeeld. 4. De burgemeester is bevoegd in bijzondere omstandigheden af te wijken of afwijking toe te staan van de termijnen als genoemd in de voorgaan- de leden. Artikel 10. Terinzaqeleqqinq van stukken. 1. Het bezwaarschrift en alle verder op de zaak betrekking hebbende stuk- ken worden voor de belanghebbenden en hun gemachtigden ter secretarie kosteloos ter inzage gelegd gedurende de in artikel 9, eerste lid, be- doelde termijn. De burgemeester stelt betrokkene daarvan in kennis in de mededeling als bedoeld in artikel 8, eerste lid. 2. De belanghebbenden en hun gemachtigden kunnen van de in het vorige lid bedoelde stukken tegen vergoeding van de kosten afschriften verkrijgen. 3. De toepassing van het eerste en tweede lid blijft achterwege, indien het administratieve orgaan ten aanzien van bepaalde stukken heeft be- paald dat geheimhouding om gewichtige redenen is geboden. Zodanige redenen zijn in ieder geval niet aanwezig, voorzover ingevol- ge de Wet openbaarheid van bestuur de verplichting bestaat een verzoek om infomiatie, vervat in deze stukken, in te willigen. Artikel II. Menioriën. 1. Tegelijk met de in artikel 9, eerste lid, bedoelde mededeling stelt de burgemeester de belanghebbenden een termijn tot uiterlijk een week voor de zitting waarbinnen zij al hetgeen zij voor de behandeling van het bezwaarschrift dienstig achten schriftelijk aan het administratief or- gaan kenbaar kunnen maken. 2. De aldus ingekomen stukken worden terstond toegevoegd aan de overige stukken, behoudens het bepaalde in artikel 10, derde lid. -5-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 7