Bijlage C H N G Hasisvoorziening Noodzakel1jke voorziening Gewenste voorziening Overzicht t.iken zorgsectoren en centrale aldelingen Zorgsector Wonen B - werkzaaoiheden m.b.t. streekplan; H - opstellen, begeleiden etc. van bestemmingsplannennieuwbouw-, vernieuw- bouwherinrichtings- en reconstructieplannen B - uitvoering stads- en dorpsvernieuwing N - secretariaat Welstandscommissie B - behaudelen van bouwaanvragen (incl. bezwaar- en beroepschriften m.u.v. AROH-bezwaar- en beroepschriften voor zover bij APZ ondergebracht) G - planning speelplaatsen; B - financiering woningbouw, garantie geldleningen woningbouw en toezicht op toegelaten instellingen (m.i.v. nader te bepalen datum) B - subsidies woningverbetering N - onderhoudsklachten huurwoningen R - brandpreventie voor zover niet bij Brandweer ondergebracht N - algemene voorlichting op bouwgebied; H - kadaster; B - voorbereiden en uitvoeren van gemeenteiijk milieubeleid N - programmering etc. van verkeerslichteninstallaties N/B - verkeersmaatregelen; N - invalidenparkeerplaatsen en -kaarten; B - uitvoering van de volgende artikelen van de A.P.V.: 37: spandoeken etc. boven de weg; 38: putten etc. in de weg; 43: uitritten; 117 - 119: div. milieuzaken; 122 - 124: bepalingen m.b.t. verontreiniging lucht, bodem en water; 142: bouwen in openbare wateren (incl. plaatsen palen etc.); 153/154: reclames op een aan de weg; opslaan van materialen, puin etc. op of aan de weg; Zorgsector Welzijn N - maatschappelijke zorg in ruime zin; N/G - welzijnszaken (incl. soc. cultureel werk) B/N/G - culturele zaken (incl. Het Oude Slot); N - monumenten; N/G - muziekcentra B - basiseducatie B/N/G - onderwijs (incl. ieerplicht, schoolbegeleidingstudietoeiagen) B/N/G - volksgezondheid (incl. bevolkingsonderzoeken) B - schoolartsendienst N - ouderenbeleid N/G - jeugd- en jongerenwerk

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 163