FIN 28 april 1988 44 sloten onder de volyende voorwaarden: 1. tie geldlening zal worden verstrekt tegen een koers van 100% en een rente van 6,65%; 2. De aflossing is op basis van 30-jarige annuïteit, aanvangende op 1 juni 1989. 3. Cxtra aflossing is de eerste 10 jaar niet toegestaan. 4. De storting van de lening vindt plaats op 1 juni 1988. 5. AIs de geldlening, bij niet tijdige betaling van rente en aflos- sing opeishuar is, heeft de gemeente de keus tussen het betalen van rente en aflossing en het betalen van het restant bedrag dat de geldnemer ingevolge de overeenkomst van geldlening nog ver- schuldigd is. II. de onder I genoemde garantie wordt verleend, nadat de "Woningstich- ting Heemstede" zal iiebben verkiaard zich te verbinden tot nakoming van de volgende voorwaarden en bepalingen: 1. De stichting zal geen kapitaalverplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders. 2. üe stichting verplicht zich op eerste aanzegging van burgemeester err wethouders aan de gemeente onder de gebrui kel i jke bedingen het recht van eerste hypotheek te verlenen op de onroerende goederen van de stichting. 3. De stichting zal er voor zorydragen dat de woningen gedurende de looptijd van de lening, bij een maatschappij ter goedkeuring van burgemeester en wethouders, zodanig zijn verzekerd tegen brarrd- schade, dat de kosten van herstel en wederopbouw volledig uit as- surantiepenningen kunnen worderi voldaari. De stichting is verplicht op vordei'ing van burgemeester eri wethouders de betreffende polis- sen en/of premiekwitanties te tonen. 4. De stichting verplicht zich geen wijziging noch geheel noch ge- deeltelijk in de bestenming van de woningen aan te brengen anders dan met goedkeuring van burgemeester en wethouders. -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 31