Gewijzigd exemplaar APZ 28 april 1988 39 BESLISSING OP BEZWAARSCHRIFT STICHTING SOCIAAL-CULTUREEL WERK HEEMSTEDE Heemstede, 19 april 1988. Aan de raad, Bij besluit van Z mei 198Z, nr. 5Z, heeft u het programma sociaal-cultu- reel werk 198Z gewijzigd door de subsidiabele formatie van de Stichting Sociaal-Cultureel Werk Heemstede opnieuw vast te stellen. Tegen dit besluit heeft de Stichting bezwaar aangetekend. Het bezwaar- schrift is om advies in handen gesteld van de commissie voor de beroep- schriften. Deze commissie heeft op 1Z november 198Z een hoorzitting gehouden. Het verslag van deze hoorzitting is, evenals het advies van de commissie, voor u ter inzage gelegd. De commissie voor de beroepschriften heeft op 6 april 1988 haar advies uitgebracht. Reclamante maakt bezwaar tegen drie onderdelen van uw besluit. Het eerste bezwaar heeft betrekking op het feit dat reclamante u heeft gevraagd een personeelsformatie, opgedeeld in functies en functionaris- sen, subsidiabel te stellen. U heeft een personeelsformatie uitgedrukt in functies en uren vastgesteld. De commissie voor de beroepschriften adviseert u dit bezwaar ongegrond te verklaren. Voor de hoogte van het subsidie zijn de functies en de omvang van de functies bepalend, niet diegenen die de functies bekleden. U dient zich niet uit te spreken over de personen die reclamante in een bepaalde functie wenst te benoemen. Wij stemmen met dit advies van de commissie in en stellen u voor dit bezwaar van reclamante ongegrond te verklaren. Het tweede bezwaar betreft de afwijking in de verdeling van de uren be- heer en conciërge bij de vaststelling van de subsidiabele personeelsfor- matie. In verband met het specifieke karakter van de materie heeft de commissie voor de beroepschriften de beschrijving van de functie beheer- der, zoals deze is opgenomen in Bijlage 2 van het door reclamante opge- stelde Sociaal Plan, om advies voorgelegd aan De Ommering (organisatie -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 7