m Commentaar rapport heroverweging managementteaai 001.11 Wethouders Bij de samenstelling van het huidige college van b&w in 1986 is gekozen voor 4 wethouders. Wij vlnden het niet op onze weg liggen om thans hierover een uit- spraak te doen, waardoor de vorming van een nieuw college van b&w in 1990 zou kunnen worden beïnvloed. Wij menen hieraan voorbij te kunnen gaan. 001.30 Representatie Kerstboom In het verleden heeft hierover reeds besluitvorming plaatsgevonden. Wij hebben geen behoefte aan een nieuwe discussie, zodat wij hieraan voorbijgaan. Huldiging Kamploenen Gelet op het feit dat hieraan veel waarde wordt gehecht, zijn wij niet gelukkig met het voorstel om deze huldiging geheel te laten vervallen. Wij zijn echter wel van mening dat de huldiging op een andere wijze kan plaatsvinden. Hierdoor verwachten wij dat kosten ad 6.000,kunnen worden gehalveerd tot 3.000,Dit voorstel is op lijst A geplaatst. 002.00 Bestuursapparaat Werktijden De voorgestelde wijziging houdt in dat op maandag t/m donderdag la..ger dan 8 uur moet worden gewerkt. Wij vinden dit niet acceptabel. Bovendien zal het raadhuis op de vrijdagmiddag geheel of gedeeltelijk verwarmd moeten blijven bij trouwerijen en bijeenkomsten met de leden van ons college. De berekende besparing van 10.000,zal hierdoor niet gehaald worden. Wij gaan aan dit voorstel voorbij. Stemlokalen Het uitbesteden van de inrichting van de stemlokalen heeft geen directe be- sparlng op personeelskosten tot gevolg. Wij stellen ons voor hierop terug te komen in de aangekondigde nota over de mogelijkheden tot ultbesteden, zo- dat wij hieraan voorbijgaan. 00210 Leges Met de intentie van dit voorstel kunnen wij ons verenigen. Het ligt o.i. meer In de rede om een tarief te hanteren van 30,De meeropbrengst bedraagt dan 21.000,Is op lijst A geplaatst. 330 Nutsafdelingen Verzekering c.a.i. Gelet op het karakter van dit voorstel hebben wij deze op lijst B geplaatst. 420.30 Schoonmaakkosten scholen Wij verwachten dat besluitvorming hierover nog dit jaar kan plaatsvinden, zodat de verruiming van 1989 is ingevuld. 510.02 Bibliotheek Wij hebben een amendement op dit voorstel aangebracht, te weten: tarief uit- lening compact disc 2,per week of 5,per drie weken. De meeropbrengst blijft gehandhaafd. Is op lijst A geplaatst. 520.10 Speelvoorzienlngen Wij kunnen ons met dit voorstel verenigen, omdat binnen het onderhoudsbudget voldoende middelen voorhanden zijn voor vernieuwingen dan wel vervangingen Is op lijst A geplaatst. 530.30 Subsidies sportverenlglngen Een van de beleidsintenties is het ontwerpen van een subsidie-verordentng, waarin een planmatige toedeling van subsldies raogelijks is. Zolang deze verordeninp niet Is ontworpen lijkt het ons te prematuur om één van de 55' subsidies te heroverwegen. Wij gaan hieraan voorbij.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 92