wo 26 mei 1908 V00RBEREIDINGSBESLU1T EX ARTIKEL 21 W.R.O. (GLIP 4 EN HET BOUWPLAN BONKENBURG) 46 Heemstede, 10 mei 1988. Aan de raad, Met betrekking tot de ontwikkeling van het bestemmingsplan Glip 4, (globaal begrensd door de landgoederen Mariënheuvel en Groenendaal in het noorden, de Herenweg in het westen, de landgoederen Bloemenoord, Hertenduin en Gliphoeve langs de zuidelijke zijde en de Glipperweg en de Dr. J.Th. de Visserstraat in het oosten) verkeert de procedure van het vooroverleg in een eindstadium. Het is de verwachting dat spoedig een ontwerpplan ter inzage gelegd zal kunnen worden. Met het oog hierop is het gewenst dat een herziening van de vigerende planologische regelingen in voorbereiding wordt verklaard. Hiermee kan voorkomen worden dat medewerking moet worden verleend aan bouwplannen welke in strijd zijn met het ontwerpplan. Tevens kan op basis van dit besluit medewerking worden verleend aan bouwplannen welke in strijd zijn met de vigerende bestemmingsplannen doch in overeenstenming zijn met het ontwerpplan. Voorts is ten behoeve van de realisering van een woningbouwplan op het terrein van de fa. Bonkenburg aan de Glipperweg eveneens een herzie- ning van het vigerende bestemmirigsplan noodzakelijk. De sloop van de bestaande bedrijfsopstal1en is onlangs aangevangen. Wij stelten u voorvoor de genoemde gebieden een voorbereidingsbesluit te nemen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester, O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 1