APZ 26 mei 1988 58 a aanstelling geldt, is verstreken, wordt een vaste aanstelling verleerid, tenzij daartegen uit anderen hoofde bezwaren bestaan. Artikel 7. Algemene aanstel1ingsvoorwaarden. Voor aanstelling kan slechts in aanmerking komen degene die: a. geacht kan worden de voor de brandweerdienst vereiste karaktereigen- schappen te bezitten; en b. voldoet aan de bij aanstelling van vrijwillig brandweerpersoneel ge- stelde geneeskundige keuringseisen, overeenkomstig de leidraad voor het keuren van burgerlijk overheidspersoneeluitgegeven door de Rijksgeneeskundige Dienst, blijkende uit een geneeskundig onderzoek door een door burgeineester en wethouders aangewezen geneeskundige; c. door de aard en de plaats van zijn dagelijkse werkzaamheden en de ligging van zijn woning geacht kan worden in staat te zijn zijn taak bij de gemeentelijke brandweer naar behoren te vervullen; en d. de leeftijd van ten minste 18 jaar heeft bereikt. Artikel 8. Rangen. 1. Voor de vrijwi11igers gelden de volgende rangen: adspi rant-brandwacht brandwacht, brandwacht le klasse, hoofdbrandwacht adspi rant-onderbrandmeester onderbrandmeester, brandmeester, adspirant-officier, adjunct-hoofdbrandmeester adjunct-hoofdbrandmeester le klasse, hoofdbrandmeester hoofdbrandmeester le klasse. 2. De volgorde van opsomming van de in het eerste lid genoemde rangen is zodanig dat een eerdergenoemde rang lager is dan eeri later genoemde. Artikel 9. Voorwaarde aansjelling adspirant-brandwacht. Voor aanstelling in de rang van adspirant-brandwacht kan in aanmerking -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 54