APZ 21 juli 1988 76 a. 9 zetels voor de deelnemende gemeenten waarvan: 6 zetels voor gemeenten met een inwonertal tussen 0 en 100.000; 2 zetels voor gemeenten met een inwonertal boven 100.000; 1 zetel voor de gemeente Amsterdam; b. 1 zetel voor de deelnemende provincie; c. 1 zetel voor de Vereniging van Noordhollandse Waterschappen; d. 1 zetel voor de Vakorganisaties AbvaKabo - CF0 en het Ambtenaren- centrum gezamenlijk; e. 1 zetel voor de afdeling Noord-Holland van de VNG 2. De leden van het dagelijks bestuur worden door het algemeen be- stuur benoemd: a. uit zijn middelen voor de onder lid 1 a., b. en c. vermelde leden; b. op voordracht van de bevoegde organen van de onder lid 1 d. en e. vermelde rechtspersonenna uitnodiging daartoe van het al- gemeen bestuur. 3. Bij de benoeming van leden van het dagelijks bestuur ter bezetting van de zetels voor gemeenten met een inwonertal tussen 0 en 100.000 inwoners, als bedoeld in lid la, neemt het algemeen bestuur een zo evenwichtig mogelijke regionate spreiding in acht. Artikel 12 Het lidmaatschap van het dagelijks bestuur is onverenigbaar met de betrekking van directeur, docent, administrateur of een andere functie bij de Noordhollandse Bestuursacademie. Artikel 13 1. Indien tussentijds een plaats in het dagelijks bestuur openvalt, wijst het algemeen bestuur zo spoedig mogelijk een nieuw lid aan. 2. De leden van het dagelijks bestuur als bedoeld in artikel 11, eerste lid a.b. en c. treden af op de dag waarop hun lidmaatschap van het algemeen bestuur eindigt. Zij zijn direct weer als lid aanwijs- baar. - 11 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 103