APZ 21 juli 1988 76 Artikel 34 1. Het algemeen bestuur onderzoekt de rekening zonder uitstel en stelt haar vast vöör 1 juli volgende op het cursusjaar waarop deze be- trekking heeft. 2. Zij wordt binnen een maand met alle bijbehorende stukken aan de Kroon ter goedkeuring aangeboden. Van de goedkeuring doet het dagelijks bestuur mededeling aan de be- voegde organen van de deelnemers. 3. Behoudens later in rechte gebleken onregelmatigheden ontlast het besluit tot vaststel1ing van de rekening de adminstrateur en het dagelijks bestuur, voor zover het de daarin opgenomen door de Kroon goedgekeurde ontvangsten en uitgaven betreft. 4. Verrekening van het verschil tussen het op grond van artikel 29, lid 3 betaalde en het werkelijk verschuldigde vindt plaats na de in het tweede lid bedoelde mededeling van de goedkeuring van de rekening. HOOFDSTUK XI. ARCHIEFBEPALING Artikel 35 1. De bepalingen van de Archiefwet 1962 en de daaruit voortvloeiende uitvoeringsvoorschriften, voor zover betrekking hebbende op de ar- chiefbescheiden van organen ingesteld bij een regeling als bedoeld in de wet, zijn van overeenkomstige toepassing op de Noordhollandse Bestuursacademie. 2. Het dagelijks bestuur draagt zorg voor de bewaring van de archief- bescheiden. 3. De directeur is belast met het beheer van de archiefbescheiden. 4. Bij opheffing van de regeling worden alle archiefbescheiden over- gebracht naar de archiefbewaarplaats van de gemeente Haarlem. - 21 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 113