wo 21 juli 1988 72 ghet graven of dempen van sloten en greppels. 6. Een aanlegvergunning als bedoeld in lid 5 mag slechts verleend worden, indien: a. -de werken, geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden of de daarvan direkt of indirekt te verwachten gevolgen de in lid X genoemde waarden niet onevenredig aantasten of kunnen aantasten; -door het stellen van voorwaarden ten aanzien van plaats, omvang, wijze en tijd van uitvoering aantasting van de in lid 1 genoemde waarden kan worden voorkomen; -de mogelijkheden tot herstel van de in lid 1 genoemde waarden niet onevenredig worden of kunnen worden verkleind b. een schriftelijk advies is ingewonnen en ontvangen van de landschapsadviseur en nadat van Gedeputeerde Staten een verklaring van geen bezwaar is ontvangen. 7. Het in lid 5 bedoelde verbod is niet van toepassing voorzover de aanleg of uitvoering van de betreffende werken, geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden: a. normale onderhoudswerkzaamheden zijn; b. noodzakelijk zijn ter realisering van de aan de grond gegeven bestemming en van de krachtens lid 3 toegelaten bouwwerken; c. noodzakelijk zijn in verband met het beheer, gericht op het behoud of herstel van de in lid 1 genoemde waarden danwel noodzakelijk is uit een oogpunt van een doelma- tig gebruik der gronden, dat niet in strijd is met de bepalingen van het plan; d. dienen ter instandhouding of voltooiing van werken die ten tijde van het van kracht worden van het plan reeds bestaan of in uitvoering zijn genomen. 8. Ter plaatse van de aanduiding begraafplaats mogen de gronden in afwijking van de in lid 1 bedoelde bestemming bovendien gebruikt worden voor een begraafplaats ten behoeve van de bestemming als genoemd in artikel 5 lid 1 onder a, c en d. 9. Ter plaatse van de aanduiding recreatie (r) mogen de gronden en gebouwen in afwijking van de in lid 1 bedoelde bestemming bovendien gebruikt worden voor in artikel 5 lid 4 bedoelde doeleinden, voorzover deze verband houden met de subbestemming Mm. 10. Ter plaatse van de aanduiding verblijfsgebied (v) mogen de gronden in afwijking van de in lid 1 bedoelde bestemming bovendien gebruikt worden voor parkeerterreinenten behoeve van de subbestemming Mm. 28

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 28