wo 21 juli 1988 72 de daarop gebaseerde verordening niet van toepassing zi jn; e. het beplanten met houtige gewassen van gronden die tcn tijde van het van kracht worden van dit plan niet als met bedoelde gewassen beplante gronden konden worden aangemerkt f. het scheuren van grasland; g. het graven of dempen van sloten en greppels. h. het omzetten van grasland in andere bodemcultures 6. Een aanlegvergunning als bedoeld in lid 5 mag slechts verleend worden indien: a. -de werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden of de daarvan direkt of indirekt te verwachten gevolgen de in lid 1 genoemde waarden niet onevenredig aantasten of kunnen aantasten; -door het stellen van voorwaarden ten aanzien van plaatsomvang, wijze en tijd van uitvoering aantasting van de in lid 1 genoemde waarden kan worden voorkomen; -de mogelijkheden tot herstel van de in lid 1 genoemde waarden niet onevenredig worden of kunnen worden verkleind b. een schriftelijk advies is ingewonnen en ontvangen van de landschapsadviseur en nadat van Gedeputeerde Staten een verklaring van geen bezwaar is ontvangen. 7. Het in lid 5 bedoelde verbod is niet van toepassing voorzover de aanleg of uitvoering van de betreffende werken, geen bouwwerken zijnde, of werkzaamheden: a. normale onderhoudswerkzaamheden zijn; b. noodzakelijk zijn ter realisering van de aan de grond gegeven bestemming en van de krachteps lid 3 toegelaten bouwwerken met inachtneming van het bepaalde in lid 2 sub a; c. noodzakelijk zijn in verband met het beheergericht op het behoud of herstel van de in lid 1 genoemde waarden danwel noodzakelijk is uit een oogpunt van een doel- matig gebruik der gronden, dat niet in strijd is met de bepalingen van het plan; d. dienen ter instandhouding of voltooiing van werken die ten tijde van het van kracht worden van het plan reeds bestaan of in uitvoering zijn genomen. 30

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 30