wo 21 juli 1988 72 Dit voorstel is overgenomen, evenals de overeenkomstige suggestie voor de bestemming Mm(r), behoudens een bestemmingsregeling met betrekking tot de aanwezige be- bouwing Voorschriften: Ten aanzien van de voorschriften worden de volgende op- merkingen gemaakt. De titel "recreatieve doeleinden" in artikel 7 ware ter aanpassing aan de plankaart te wijzigen in "recreatie". Gezien de overigens gebruikte methodiek is de plankaart aan de in de voorschriften gebruikte titel aangepast. De iri lid 5 van artikel 8 gebruikte zinsnede 'geen gebouwen zijnde' kan, vanwege overbodigheidworden geschrapt, terwijl in sub f ware toe te voegen 'anders dan voor gras- landverbeteringomdat dit niet noodzakelijkerwijs aan een aanlegvergunning gebonden dient te zijn. Hetzelfde geldt voor artikel 9. De verwijzing in lid 8 is onjuist. De in lid 5 bedoelde zinsnede is een standaardformu- lering, welke omwille van de uniformiteit alsook omwille van de duidelijkheid gehandhaafd wordt. Voor het toestaan van graslandverbetering wordt verwezen naar het zevende lid van het artikel. Lid 8 is aangepast. Het aanlegvergunningenstelsel van artikel 8 en 9 kan voor beschermde natuurmonumenten buiten toepassing blijven als gevolg van de werking van de Natuurbeschermingswet Op zichzelf behoeft dit niet expliciet te worden uitgedrukt omdat de Natuurbeschermingswet een hogere regeling is als een bestemmingsplan en het uit die wet voortvloeiende besluit als lex specialis in dit geval eveneens boven het bestemmingsplan gaat. De verwijzing in artikel 11 lid 5 is onjuist. De verwijzing is aangepast. De voorlopige bestemming van artikel 13 ware op te nemen in de bestemming Mm, zonder bouwmogelijkheden echter middels een verwijsteken als voorlopige bestemming met bouwmogelijk- heden aan te geven. Een en ander is in de voorschriften aangepast. 72

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 72