wo 21 juli 1988 /2 Aangezicn in hct plan gcen besteniming verkcer vooikomt dienen de woorden 'verkeer ofin artikel 14 lid 2 sub c en lid 3 sub a, c en d te worden geschrapt. Het artikel is aangepast. De beschrijving in de toelichting van de natuurwetenschappe- lijke waarden van de buitenplaatsen is, ondanks de aanvul- ling, nog steeds te summier hetgeen bij de toetsing van de aanlegvergunningaanvragen aan het plan problemen kan geven. Uitgedrukt is dat de gebieden natuurlijke waarden hebben en over zodanige bestemming wordt niet getwij- feld. Indien dan een aanlegvergunning wordt aangevraagd mag de toetsing daarvan niet geschieden op basis van de toelichting, maar aan het stelsel zelfde hoofdbestem- ming en/of de betreffende bestemming en de begripsom- schrijving van \.c. natuurwetenschappelijke waarden (kroon jurisprudentie Niettemin zijn, teneinde het aanlegvergunningenstelsel inhoudelijk nader te onderbouwen, de in het plan opge- nomen buitenplaatsen nader beschreven aan de hand van reliëfopen water, globaie beschrijving van het bos en indicaties betreffende de kruidachtige begroeiing. INSPRAAK Op 4 februari 1986 is een informatie-avond betreffende het ontwerp-bestemmingsplan gehouden. Hierbij waren 14 belang- stellenden aanwezig. Onderstaande is geen woordelijk verslag, maar geeft de strekking van het besprokene weer. De volgende voor het plan van belang zijnde punten zijn aan de orde geweest. is het plan in overeenstemming met de Nota Ontwikke- lingsrichting Amsterdam Noodzeekanaalgebied? Genoemde nota is niet van belang voor het ontwerp- bestemmingsplanmede omdat hier sprake is van een overwegend konsoliderend bestemmingsplan zijn alle gebieden van het bestemmingsplan "Natuur- gebieden" opgenomen in het ontwerp-bestemmingsplan? Neenalleen de terreinen waarop zich nieuwe ontwikke- lingen hebben voorgedaan en die welke geheel of gedeeltelijk buiten de goedkeuring zijn gelaten, zijn opgenomen. waarom is de SW 19 opgenomen in het plan? 73

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 73