APZ 29 september 1988 91a stentenis. 6. BESTUURSVERGADERINGEN. 3. 4. ARTIKEL 28f De voorzitter bepaalt de plaats en de tijdstippen der vergaderingen van het algemeen bestuur, welke tenminste éénmaal in elk kalender- kwartaal worden gehouden, tenzij de stand der agenda het beleggen van een vergadering niet noodzakelijk maakt. De vergaderingen zijn openbaar. De deuren worden gesloten wanneer een vijfde deel van de leden daarom verzoekt of de voorzitter het nodig oordeelt. Het al- gemeen bestuur beslist vervolgens of met gesloten deuren wordt ver- gaderd. Wanneer zulks door tenminste drie leden schriftelijk en met opgaaf van reden wordt gevraagd, wordt binnen veertien dagen daarna door de voorzitter een vergadering belegd. De leden worden door de secretaris tenminste acht dagen tevoren met gelijktijdige toezending van de agenda schriftelijk ter vergadering opgeroepen. Het lid dat verhinderd is de vergadering bij te wonen, geeft daar- van zo spoedig mogelijk kennis aan de secretaris. ARTIKEL 28g. 1. De voorzitter leidt de vergaderingen van het algemeen bestuur. 2. Bij afwezigheid van de voorzitter, leidt de plaatsvervangende voor- zitter de vergadering. 3. Van elke vergadering worden door de secretaris notulen opgemaakt, welke in de volgende vergadering worden vastgesteld. ARTIKEL 28h. 1. Het algemeen bestuur is tot het nemen van besluiten niet bevoegd, tenzij de voorzitter of diens plaatsvervanger en tenminste vijf der overige leden of hun plaatsvervangers aanwezig zijn. 2. Stenming over zaken geschiedt mondeling en bij hoofdelijke oproeping, stemning bij het kiezen van personen geschiedt bij gesloten en onder- getekende briefjes. Indien bij het nemen van een besluit over een -11-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 11