APZ 29 september 1988 91 a ARTIKEL 30. 1. De rekening van baten en lasten van het Instituut en een balans per 31 december van dat jaar worden door het algemeen bestuur voorlopig vastgesteld uiterlijk 1 juli volgend op het jaar waarop deze betrek- king hebben. Tevens wordt dan een verslag opgesteld van de werkzaam- heden van het Instituut over het afgelopen dienstjaar. 2. Deze rekening met de balans wordt ter vaststelling toegezonden aan Gedeputeerde Staten der provincie Noord-Holland; een exemplaar van het verslag wordt als bijlage daaraan toegevoegd. 3. Zodra de in het vorige lid bedoelde vaststelling is geschied, worden afschriften van de rekening met de balans en van het verslag zo spoe- dig mogelijk aan de raden der gemeenten en aan de hoofdbesturen van de centrales gezonden. G Hoofdstuk XI komt te luiden: WIJZIGING VAN DE REGELING. ARTIKEL 32 1. Wijzigingen in deze regeling kunnen alleen op voorstel van het alge- meen bestuur bij de raden der gemeenten en de hoofdbesturen der cen- trales worden aanhangig gemaakt. Zij zijn vastgesteld zodra de voor- gestelde wijzigingen zijn aanvaard door de raden van meer dan de helft van het aantal raden van deelnemende gemeenten en hoofdbesturen van deelnemende centrales tezamen, met dien verstande dat hiermee tevens meer dan de helft van het gezamenlijk aantal inwoners is gemoeid. De stem van een centrale is gelijk aan de stem van een gemeente met een aantal inwoners dat gelijk is aan het quotiënt van het totale in- wonertal der deelneinende gemeenten en het aantal van deze gemeenten. 2. Voor de bepaling van het aantal inwoners is artikel 4, eerste lid, der gemeentewet van toepassing. 3. In het besluit tot wijziging van de regeling moet steeds een tijd- stip van inwerkingtreding worden bepaald. -14-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 14