wo 29 september 1988 101 VOORBEREIDINGSBESLUIT EX ARTIKEL 21 W.R.O. Heemstede, 13 september 1988 Aan de raad, Ingekomen is een verzoek om bouwvergunning ten behoeve van het ge- heel vervangen en deels anders situeren van de bestaande garages op een binnenterrein tussen de Lanckhorstlaan en de Koediefslaan. De deels gewijzigde situering stuit op strijdigheid met de vigerende planologische regeling, doch wij hebben het voornemen medewerking te verlenen door middel van het voeren van een anticipatie-procedure. Het aanzien van het complex zal in de nieuwe situatie aanmerkelijk beter zijn. Toepassing van genoemde procedure houdt in dat vrijstelling wordt verleend van de bij het vigerende plan behorende voorschriften en dat een bouwvergunning wordt verleend nadat van Gedeputeerde Staten een verklaring is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de bouw- vergunning geen bezwaar hebben. Een dergelijke verklaring kan worden afgegeven wanneer er een voor- bereidingsbesluit van kracht is. Voorts is in voorbereiding een bestemmingsplan voor enkele onbebouwde terreinen ten westen van de Cruquiusweg en ten zuiden van de Ir. Lely- laan. Hiervoor geldt nog steeds een verouderd planologisch regiem. Om te voorkomen dat zich ondertussen op deze terreinen aan de "entree van Heemstede" ongewenste ontwikkelingen voordoen is het gewenst het voor- bereidingsbesluit van 24 september 1987 dat deze terreinen betrof, te herhalen. Onder aanbieding van een ontwerp-besluit stellen wij u voor een voorbe- reidingsbesluit te nemen voor de betreffende terreinen, zoals aangegeven op de bij het besluit behorende tekeningen. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 57