wo 29 september 1988 101 indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijdstip van inwerkingtreding van dit besluit; f. werken of werkzaamheden ten behoeve van of verband houdende met de oprichting of plaatsing van - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voer- of vaar- tuigen, arken, caravans en livingvans voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, als ook tenten; g. het aanleggen of inrichten van havens of centra voor de watersport en het aanbrengen van oeverbeschoeiingen, van kaden of van aanlegplaatsen voor boten; h" werl<en of werkzaamheden, welke wijzigingen van de water- huishouding of de grondwaterstand beogen of tengevolge hebben; i. het vellen, rooien of beschadigen van houtgewas anders dan bij wijze van verzorging, met dien verstande dat geen aanlegvergunning is vereist met betrekking tot bossen en andere houtopstanden, welke deel uitmaken van bosbouw- ondernemingen, die als zodanig bij het Bosschap geregi- streerd staan en met dien verstande dat geen aanlegver- gunning is vereist voor het periodiek kappen van griend- h°ut en ander hakhout, voorzover betreffende de norma- le uitoefening van het op het tijdstip van inwerking- treding van dit besluit bestaande bodemgebruik; j. het winnen van bosstrooisel of mos; k. het aanbrengen van afbeeldingen of tekens voor commerciële doeleinden; 1. het bebossen van gronden, die op het tijdstip van de in- werkingtreding van dit besluit niet als bosgronden konden worden aangemerkt. III. te bepalen dat de hierboven genoemde werken en werkzaamheden niet toelaatbaar zijn, indien daardoor, dan wel door de daarvan, hetzij direct, hetzij indirect te venvachten gevolgen, schade wordt toege- - 4 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 60