WE 29 september 1988 102 BOUW CLUB- EN KLEEDACCOMMODATIE BIJ TENNISBANEN SPORTPARKLAAN Heemstede, 13 september 1988 Aan de raad, Het bestuur van de Stichting Exploitatie Tennisbanen Sportpark (S.E.T.S.) heeft ons verzocht medewerking te verlenen bij de realisatie van een club- en kleedgebouw t.b.v. de bij het sportcomplex Groenendaal gelegen kunstgrastennisbanen. Aanleiding voor de bouw van de betreffende accommodatie vormen de achter- blijvende exploitatieresultaten, welke door de stichting worden geweten aan het ontbreken van een adekwate voorziening in de direkte nabijheid van de tennisbanen. Het bij de aanleg van de banen gehanteerde uitgangspunt, dat de bespelers van de banen gebruikt zouden kunnen maken van de faciliteiten in het sportcomplex, blijkt in praktijk niet te voldoen. De stichting ontving veel klachten van de bespelers en werd geconfronteerd met een groot aantal opzeggingen van verhuurde banen. Ook de raad van beheer van Sport Recreatie Heemstede BV heeft onder- kend, dat een voortgang op de huidige weg zou leiden tot financiële problemen bij de stichting, waardoor de betaling van de huursom aan de BV in gevaar zou kunnen komen. Naar aanleiding hiervan is besloten de huurovereenkomst met de stichting zodanig te wijzigen, dat de realisatie van een eigen clubgebouw op het tenniscomplex, onder bepaalde voorwaarden, mogelijk werd. Een bouwplan voor het nieuwe clubgebouw is inmiddels door de raad van beheer getoetst aan de bepalingen in de huurovereenkomst en goedgekeurd. Ook bouwkundig en planologisch gezien bestaan geen bezwaren tegen dit plan zodat door ons een bouwvergunning is afgegeven. De door de stichting gevraagde medewerking heeft betrekking op de na- volgende zaken: - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 65