WE 29 september 1988 102 a. De verkoop van het aan de Ringvaartlaan gelegen posthuis van de Groenvoorziening, dat als gevolg van een reorganisatie over- bodig zal worden. Het betreffende posthuis zal na overdracht worden verbouwd tot was- en kleedaccommodatie en worden opgenomen in het totale bouw- plan. Wij stelien u voor het posthuis te verkopen voor een bedrag van 25.000, exclusief de onderl iggende grond. Deze verkoop kan worden opgenomen in de sub. b bedoelde uitgifte in erfpacht. b. De uitgifte in erfpacht van de benodigde gronden voor de bouw van het nieuwe club- en kleedgebouw, inclusief de grond onder het bij punt a genoemde posthuis. Uit het bouwplan blijkt, dat het nieuwe clubgebouw is gesitueerd op een deel van het parkeerterrein van het sportcomplex. Hierdoor zullen ca. 18 parkeerplaatsen verdwijnen. Deze plaatsen zullen echter elders op het terrein van het sportcomplex kunnen worden aangelegd. Voor de verplaatsing van de parkeerplaatsen zal de BV overeenkomstig het bepaalde in de huurovereenkomst met de stichting schadeloos worden gesteld. Wij stellen u voor de benodigde gronden in erfpacht uit te geven tegen een canon van 25,-- per jaar en onder de gebruikelijke voorwaarden. cHet verlenen van een subsidie in de kosten van de verbouw van het onder punt a genoemde posthuis tot was- en kleedruimten. De kosten van deze verbouwing worden geraamd op 47.552,—. Op grond van het bepaalde in de verordening, regelende het verlenen van bijdragen in de stichtingskosten van was- en kleedaccommodaties van sportverenigingenkan in bovengenoemde verbouwingskosten een subsidie worden verleend van 20.938,--. Wij stellen u voor ten behoeve hiervan een krediet te verlenen ter grootte van dit bedrag, af te schrijven in 10 jaren. T°t slot merken wij op, dat de stichting de voornoemde medewerking vraagt voor de in oprichting zijnde Tennisvereniging "H.B.C.".

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 66