wo GFWIJZIGD EXFMPLAAR 27 okfnher 1988 VASTSTFLLING BESTEMMINGSPLAN "GLIP 1" 105 Heemstede, 4/26 oktober 1988 Aan de raad, Met ingang van 8 juli 1988 heeft gedurende een maand voor een ieder te inzage gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Glip 4". Het plan heeft betrekking op het gebied dat globaal begrensd wordt doo de landgoederen Mariënheuvel en Groenendaal en de Dr. J.Th. de Vissers in het noorden, de Herenweg in het westen de landgoederen Bloemenoord, Hertenduin en Gliphoeve langs de zuidelijke zijde en de Glipperweg in het oosten. Voor de beschrijving van het plan kan kortheidshalve verwezen worden naar de bij het ontwerp behorende toelichting. Tegen het ontwerp zijn twee bezwaarschriften ingediend, waarvan de ver korte inhoud en de beantwoording zijn opgenomen in het ontwerp-besluit Bezwaarden zijn uitgenodigd voor het geven van een mondelinge toelicht op hun bezwaren in de vergadering voor de commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting op 19 oktober 1988. Het verslag van deze vergadering zal voor u bij de stukken ter inzage worden gelegd. Ten aanzien van de ingebrachte bezwaren zijn wij van oordeel dat het ontwerp-bestemmingsplan aangepast dient te worden voor wat betreft hel ten oosten van het bedrijf Kadijk 34 opgenomen bouwperceel en de erf- bestemminsregeling van de daarbij behorende woning. Wij stellen u voor tot vaststelling van het bestemmingsplan "Glip 4" te besluiten overeenkomstig bijgevoegd ontwerp. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 73