VASTSTELLING BESTEMMINGSPLAN "GLIP 4" De raad van de yemeente lleemstede; overwegende dat met ingang van 8 juli 1988 gedurende een maand voor een ieder ter inzage heeft gelegen het ontwerp-bestemmingsplan "Glip 4"; dat binnen de gestelde termijri bezwaarschriften zijn ingekomen van: 1. de heer S.B.J. Kietselaer, Kadijk 36, alhier; 2. de heer J.W.M. Braam, Kadijk 34, alhier; dat de bezwaarde, genoemd onder 1 zijn bezwaarschrift niet - zoals voor- geschreven - tot de gemeenteraad, maar tot het college van burgemeester en wethouders heeft gericht; dat evenwel deze bezwaren geacht moeten worden bij de gemeenteraad te zijn ingediend; dat de inhoud van de bezwaarschriften als volgt kan worden samengevat, terwijl de bezwaren kunnen worden beantwoord, zoals achter de vsrkorte inhoud is vermeld; 1. de heer S.B.J. Kietselaer Bezwaar wordt gemaakt tegen de voorgestelde bebouwingsmogelijkheid grenzend aan de oostzijde van het perceel Kadijk 36, kadastraal bekend sectie 4, nr. 4100 zoals aangegeven op de bij het ontwerp-plan behorende kaart. (Maximaal 60X van het aangegeven gebied met een maximale goot- en nokhoogte van respectievelijk 3 en 5 meter.) Tijdens de 19 oktober jl. gehouden hoorzitting heeft reklamant toegelicht dat zijn bezwaar primair te maken heeft met vermindering/belemmering van uitzicht als gevolg van een benutting van de in het plan opgenomen bebouwingsmogeIijkheden. Alhoewel bedacht moet worden dat de woning van reklamant zich bevindt in een gebied dat zich kenmerkt door een agrarische bestemming waar uiteraard mogelijkheden geboden moeten worden voor de bij deze be- - 2 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 74