APZ 29 september 1988 91a 2. Het algemeen bestuur kan evenwel bepalen, dat de secretaris en/of een daartoe door het bestuur aan te wijzen functionaris besluit inzake alle of een deel van de vergoedingen, als bedoeld in artikel 12, als- mede inzake verzoeken om toelating als bedoeld in artikel 4, tweede 1 id. 3. Indien de deelnemer zich niet met een besluit, als in het tweede lid bedoeld, kan verenigen, kan hij, binnen een maand na ontvangst van de schriftelijke mededeling daarvan, aan het dagelijks bestuur om een voor beroep vatbare beslissing verzoeken. 4. Het dagelijks bestuur of de in het eerste lid bedoelde commissie, is gehouden binnen een tijdvak van twee maanden na ontvangst van het verzoek, bedoeld in het derde lid, de voor beroep vatbare beslissing, welke gemotiveerd dient te zijn, aan de deelnemer te zenden, dan wel binnen deze termijn een nieuw besluit ten aanzien van de uitkering te nemen. 5. Het algemeen bestuur kan in bijzondere gevallen het recht op uitke- ring beperken en zich de bevoegdheid tot toekenning van buitengewone uitkeringen voorbehouden, volgens regelen te geven bij het in arti- kel 12 bedoelde reglement. ARTIKEL 28b. Het dagelijks bestuur regelt verder zelf zijn werkwijze. Het brengt die regeling ter kennis van het algemeen bestuur. 4. DE VOORZITTER. ARTIKEL 28c. 1. De voorzitter wordt door en uit de in artikel 15, tweede lid, onder a en b bedoelde leden van het algemeen bestuur aangewezen. Overeenkomstig hetgeen daar is bepaald met betrekking tot de aanwij- zing van leden van het algemeen bestuur, wordt voorzien in de door de aanwijzing van de voorzitter opengevallen plaats. 2. Het algemeen bestuur wijst uit de leden van het dagelijks bestuur een plaatsvervangend voorzitter aan. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 9