wo 27 oktober 1988 105 ARTIKEL 8 BEDRIJVEN (Bb) 1. De op de kaart als zodanig aangegeven gronden zijn bestemd voor bedrijven. 2. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn toelaatbaar: aniet voor bewoning bestemde gebouwen ten dienste van bedrijven die zijn genoemd in de kategorieën 1 en 2 van de bij deze voorscliriften behorende staat van inrichtingen; b. gebouwen ten dienste van het onderhoud en het herstel van motorvoertuigen c. bouwwerken, geen gebouwen zijnde; dbedrijfsterreinen en tuinen bij de gebouwen. 3. Op de in lid 1 bedoelde gronden zijn in ieder geval niet toelaatbaar bedrijv vallende onder het Besluit Categorie A-inrichtingen Wet Geluidhinder (Staats blad 1981, no. 671, laatstelijk gewijzigd 10 september 1985, Stbl. 551) en detailhandelvestigingen. 4. De gebouwen mogen uitsluitend worden gabouwd met inachtneming van de aandui- dingen op de kaart en de volgende bepa ingen: a. de gebouwen mogen uitsluitend binneii het op de kaart aangegeven bouwvlak worden gebouwd; b. de gebouwen ten dienste van het onderhoud en het herstel van motorvoer- tuigen mogen uitsluitend worden gebouwd binnen het bouwvlak waar op de kaart de aanduiding (g) is aangebracht; 5. De bouwwerkengeen gebouwen zijnde, mogen uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende bepalingen: a. de bouwhoogte van erfafscheidingen achter de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.80 meter be- dragen; bde bouwhoogte van erfafscheidingen voor de naar de weg gekeerde gevel van een gebouw of het verlengde daarvan mag ten hoogste 1.20 meter be- dragen; c. de bouwhoogte van de overige bouwwerken, geen gebouwen zijnde, mag ten hoogste 3.00 meter bedragen.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 12