27 oktober 1988 107 ornijeving tijdig geschikt worden gemadkt om de aansluitingen te kunnen realiseren en verbindt zich de aanlegkosten van de in dit artikel be- doelde huisaansluitingen aan de gemeente te betalen. flrtikel 11 Tot zekerheid van de nakoming door de ondernemer van dlle uit hoofde van deze overeenkomst jegens de gemeente op de ondernemer rustende verplichtingen zal de ondernemer ten genoegen en ten behoeve van de gemeente een bankgarantie (doen) stellen ter hoogte van f 50.000,--. De hoogte van het in de bankgarantie gestelde bedrag zal worden ver- minderd tot f 25.000,indien en zodra ten genuegen van de geineente de eerste oplevering als bedoeld in artikel 3 zal hebben plaatsye- vonden. Het alsdan resterende gedeelte van de bankgarantie zal eerst komen te vervallen indien de gemeente heeft vastgesteld dat de ondernemer aan alle verplichtingen uit hoofde van deze overeenkomst zal hebben voldaan. Daarover dient de gemeente zich uiterlijk twee maanden nadat de onder- nemer zal hebben medegedeeld geheel aan de verplichtingen te hebben voldaan, uit te spreken. flrtikel 12 Geschillen, welke eventueel uit deze overeenkomst voortspruiten, zullen worden beslist door een scheidsgerechtbestaande uit die personen, waarvan er één zal worden benoemd door de gemeente, éên door de ondernemer en één door de beide benoemden samen. Bij gebreke van overeenstemning wordt de derde aangewezen door de kantonrechter te Haarlem. De scheidslieden zullen beslisseri în hoogste ressort als goede mannen naar recht en billikheid. De kosten van eventuele aanwij- zing door de kantonrechter en die verbonden aari de uitspraak komen voor rekening van de partij die het meest in het ongelijk wordt gesteld. Heemstede, 27 oktober 1988. De raad voornoemd, De secretg^%>f]( De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 137