wo 27 oktober 1988 6. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd vrijstelling te verlenen ,vati het be- paalde in lid 2, onder a, voor de vestiging van bedrijven welke aar aard en omvang van de te verrichten bedrijfsaktiviteiten en naar invloed op de omge- ving gelijkwaardig zijn aan de bedrijven genoemd in de kategorieën 1 en 2 van de bij deze voorschriften behorende staat van inrichtingen, met dien verstande dat geen vrijstelling mag worden verleend, dan nadat de Inspekteur van de Volks- gezondheid voor de Hygiëne van het milieu omtrent het verzoek om vrijstelling om advies is gevraagd. Indien dit advies strekt tot weigering wordt de ge- vraagde vrijstelling slechts verleend nadat van Gedeputeerde Staten een ver- klaring van geen bezwaar is ontvangen. 7. Burgemeester en wethouders zijn bevoegd het plan te wijzigen in die zin dat zij de gronden met de bestemming "Bedrijven", die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding "wijzigingsbevoegdheid"in plaats daarvan mogen bestemmen voor "Woondoeleinden", "Garages","Erf" en "Tuin", zulks met dien verstande dat: a. de bestemming "Woondoeleinden" uitsluitend mag worden gelegd op de gronden gelegen op een afstand van maximaal 20.00 en minimaal 8.00 meter, gemeten uit de as van de Prinsenlaan; b. het aantal woningen niet meer dan 2 mag bedragen; cde goothoogte van de gebouwen op de gronden met de bestemmlng woondoeleinden niet meer dan 4.00 meter en de bouwhoogte niet meer dan 8.00 meter mag bedragen; d. de goothoogte van de gebouwen op grond met de bestemmfng erf niet meer dan 3.00 meter en de bouwhoogte niet meer dan 4.00 meter mag bedragen; e. de woningen als ééngezinswoningen moeten worden gebouwd; f. de woningen aaneen moeten worden gebouwd; g. het bepaalde in artikel 4, lid 1, lid 2, lid 4 en het bepaalde in de arti- kelen 10, 11 en 12 na de planwijzing van overeenkomstige toepassing zijn. 8. Het beslult tot wijziging wordt n ,et vastgesteld en ter goedkeuring aan Gede- puteerde Staten gezonden dan nada^ belangbebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de planwijziging schriftelijk bezwaren in te dienen en nadat de Commlssie voor ruimtelijke ordenlng en volksbuisvesting in de gelegenheid is gesteld zich uit te spreken over de voorgenomen wijziging en de ingekomen bezwaarschriftenVan de voorgenomen wijziging en de mogelijkheid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wethouder tevoren kennis aan de eigenaren en gebruikers van betreffende en aangrenzende gronden en gebouwen, in één of meer weekbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van bet be- sluit tot wijziging ter goedkeuring aan Gedeputeerde Staten worden de inge- komen bezwaarschriften in afschrift mede overgelegd. 9. Indien op de gronden die op de kaart zijn voorzien van de aanduiding (ma) een ander bedrijf dan een onderhoud-, berstelinricbting van motorvoertuigen wordt gevestigd, vervalt de in lid 4 onder c opgenomen mogelijkheld om daar opnieuw een onderhoud-, herstelinrichting vaiT'motorvoertuigen te vestigen. - 19 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 13