cw 27 oktober 1988 110 De gemeente lleemstede beschikt concreet over: - de grondv/aterkaart van Nederland, delen Zandvoort (kaartblad 24 oost) en Amsterdain (kaartbiaden 25 west en 25 oost), waarin opgenomen een geohydrologische verkenning; - een verzameling van grondboringendie in het verleden door overheid en particulieren zijn genomen; - een aantal, verspreid over de gemeente liggende grondwaterstands- buizeri. Wij zijri de inening toegedaan dat het vervaardigen van een geohydrologische kaart van de gemeente Heemstede bijzonder zinvoi is als hulpmiddel bij de aanpak van de nog te verwachten toekomstige problemen, temeer daar de vervaardiging van deze kaart in een co-produktie met de gemeenten Benne- broek, BloemendaalHaarlem, Velsen en Zandvoort wordt gemaakt. De kosten voor het vervaardigen van deze kaart door een extern bureau worden geraamd op 128.000,-- (excl. B.T.W.). Op basis van het inwonertal bedragen de kosten voor de gemeente Heemstede 10.000,— (exclB.T.W.). Daarnaast moeten kosten worden verwacht voor de zorgsector Gemeentewerken ten behoeve van overleg, opzoeken van gegevens etc. Totaal dient naar onze mening een bedrag te worden gereserveerd van 14.000,-- gespecificeerd als volgt: Kosten extern ingenieursbureau 10.000,-- Gelet op het vorenstaande stellen wij u voor de benodigde gelden beschik- baar te stellen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. B.T.W. 20% Kosten Gemeentewerken Totaal 2.000,— 2.000,-- 14.000,— Burgemeester en wethouders van HEt'MSTEDE, De secretaris, De burgemeester, W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 149