27 oktober 1988 111 Artikel 11. 1. Aan de ambtenaar aan wiens betrekking is verbonden dat hij/zij zich yedurende daarvoor vastgestelde uren buiten de voor die betrekking vastgestelde werktijden ter beschikking dient te houden voor de dienst, wordt een vergoeding voor beschikbaarheidsdiensten toegekend krachtens een daarvoor door burgemeester en wethouders getroffen re- geling. 2. Voor het personeel vari de brandweer dat in beroepsdienst werkzaam is wordt door burgemeester en wethouders eveneens een regeling vastge- steld ter vergoeding van door dit personeel te vervullen beschikbaar heidsdiensten. Artikel 12. De vergoeding voor het gebruik van eigen vervoermiddelen in dienst der gemeente wordt door burgemeester en wethouders geregeld. Artikel 13. Wegens het genot van vrije woning van de dienstwoning Nijverheidsweg 3 wordt op de bezoldiging van de ambtenaar die deze dienstwoning bewoont, een korting toegepast van 426,20 per maand. Artikel 14. In gevallen waarin de bezoldiging of kortingsbedragen moeten worden be- rekend over een gedeelte van een maand, wordt de bezoldiging of korting per dag vastgesteld door de bezoldiging of korting per maand te delen door het aantal dagen van de desbetreffende kalendermaand. Artikel 15. 1. De ambtenaar die op de datum van inwerkingtreding van deze verorde- ning in het genot is van een garantie-toelage, behoudt aanspraak op deze toelage. 2. Bij waardering en inschaling in een salarisschaal waaraan een hoger maximumsalaris is verbonden, wordt de in het eerste lid bedoelde ga- rantie-toelage in het salaris geïncorporeerd. 3. In geval incorporatie slechts gedeeltelijk kan plaats hebben, wordt voor het resterende deel van de in het eerste lid bedoelde garantie- -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 157