27 oktober 1988 H8 a 7. riat zij daartoe op grond van artikel 33, lid 1, van de Regeling Ge- west Zuid-Kennemerland hereid zijn hun taak ex artikel 57 W.V.G. tot instelling en instandhouding van een basisgezondheidsdienst over te dragen aan het bestuur van het gewest Zuid-Kennemerland en wel onder de in het. dictum qenoemde voorwaarden; 8. gehoord de raden van de samenwerkende gemeenten (artikelen 33, lid 1 van de Regeling Gewest Zuid-Kennemerland) BESLUITEN: I. Hun taak neergelegd in artikel 57 van de Wet Voorzieningen Gezond- heidszorg tot instelling en instandhouding van een basisgezondheids- dienst ten hehoeve van bij of krachtens deze of andere wetten aan de besturen der gemeenten ter uit.voering opgedragen taken op het gebied van de volksgezondheid over te dragen aan het bestuur van het gewest Zuid-Kpnnomerland onder voorwaarde dat: ahet bestuur van het gewest Zuid-Kennemerland besluit de hierboven gennemde overgedragen bevoegdheden toe te kennen aan een in te stellen bestuurscommissie, die in ieder geval is belast met de werkzaamheden genoemd in artikel 59 van de W.V.G. met inachtne- ming van het in artikel 25 van de W.G.R. bepaalde; b. gewest Zuid-Kennrmerland met de gemeente Haarlem een dienstverle- ninosovereenkomst sluit terzake van de basisgezondheidsdienst; c. de onder Ib bedoelde overeenkomst in elk geval betrekking zal hebben op de werkzaamheden genoemd in artikel 59 van de Wet Voor- zieningen Gezondheidszorg; d. de bestuurscommissie een instructie voor de secretaris van haar commissie vaststelt conform het gestelde in bijlage I. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 178