27 oktober 1988 105 cSpeelvoorzlenlngen in het gebied dienen tenminste twee speellokatiesin kombinatie met groen- voorziening, gelegen te zijn met minimale oppervlakten van 250 en 500 m2 d. Hoogtebepalingen 1. de goot-, bouwhoogte van de woningen mag niet meer bedragen dan 6 respek- tievelijk 10 meter; 2. de goot, bouwhoogte van bijgebouwen zoals schuurtjes, garageboxen, mag ten hoogste 3 respektievelijk 5 meter bedragen. Overige bepalingen in acht te nemen bij de uitwerking van het gebied: a. bij de bebouwing van het plangebied dient het karakter en de stedebouw- kundige struktuur van de bestaande, aangelegen woonbuurten in acht te worden genomen; b. de aanwezigheid van de bosrand van Mariënheuvel aan de noordzijde en van de waterloop aan de zuidzijde dient in het verkavelingspatroon meegenomen te worden zodat de visuele en rekreatieve waarden van deze elementen uit- stralen naar de woonomgeving; c. de omgeving van de woonhuizen en de woonwagens dient zodanig te worden vormgegeven dat een verblijfsgebied ontstaat, waarin zonder overheersing van het gemotoriseerd verkeer, verblijf en verplaatsing bepaald door en gericht op de naburige aangrenzende ijestemmingen mogelijk zijn; d. de woonhuizen en de woonwagens dienen zodanig te worden geprojekteerd dat zij zoveel mogelijk voor bedienend verkeer bereikbaar zijn; Het besluit tot uitwerking wordt niet vastgesteld en ter goedkeuring aan Ge- deputeerde Staten gezonden dan nadat belangliebbenden gedurende 30 dagen in de gelegenheid zijn gesteld tegen de uitwerking schriftelijk bezwaren in te dienen en dan nadat de Commissie voor ruimtelijke ordening en volkshulsvesting in de gelegenheid is gesteld zich uit te spreken over de voorgenomen uitwerk- ing en de ingekomen bezwaarschriften. Van de voorgenomen uitwerking en de mogelijkheid voor belanghebbenden bezwaren in te dienen, geven burgemeester en wethouders tevoren kennis aan eigenaren en gebruikers van betreffende en aangrenzende gronden en gebouwen, in één of meer dag- of nieuwsbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. Bij de inzending van het besluit tot uitwerking ter goedkeuring aan Gedepu- teerde Staten worden de ingekomen bezwaarschriften in afschrift mede overlegd. Voordat een door burgemeester en wethouders uitgewerkt plan rechtskracht heeft verkregen mag op de in lid 1 bedoelde gronden ten behoeve van de uitgewerkte bestemming uitsluitend worden gebouwd met inachtneming van de volgende be- palingen: a. de op te richten bebouwing dient naar zijn bestemming en voorgenomen ge- bruik, alsmede naar zijn afmetingen en zijn plaats binnen het plangebied in overeenstemming te zijn met dan wel op verantwoorde wijze te kunnen worden ingepast in een reeds vastgesteld uitgewerkt plan of een concept uitwerkingsplan, dat met het bouwplan ter inzage heeft gelegen; b. belanghebbenden worden gedurende 30 dagen in de gelegenheid gesteld schriftelijk bezwaren tegen het verlenen van de bouwvergunning in te dienen; c. ingekomen bezwaren worden schriftelijk ter kennis van Gedeputeerde Staten gebri.cht d. geen bouwvergunning wordt verleend dan nadat Gedeputeerde Staten een schriftelljke verklaring van geen bezwaar liebben afgegeven.

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 24