wo 27 oktober 19ÖÖ ARTIKEL 20 ALGEMENE GEBRUIKSBEPALING 1 Het is verboden de onbebouwde gronden of de bouwwerken binnen het plangebied te gebruiken op een andere wijze of voor een ander doel dan blijkens de bestemmingen en voorschriften kennelijk toeiaatbaar is of is aan te merken als een normaal bestanddeel van dat kennelijk toelaatbare gebruik. 2. Ten aanzien van de onbebouwde gronden wordt onder verboden gebruik in ieder geval verstaan: ahet gebruiken of laten gebruiken van de gronden als opslagplaats voor bag ger en grondspecie; b. het gebruiken of laten gebruiken van de gronden als opslagplaats voor vaten, kisten, al dan niet voor gebruik geschikte werktuigen en machines of onderdelen daarvan, oude en nieuwe bouwmaterialenafval, puin, zand, grind en brandstoffen; chet gebruiken of laten gebruiken van de gronden als uitstallings- of op- slagplaats voor al dan niet voor gebruik geschikte voer- en vaartuigen of onderdelen daarvan; dhet gebruiken of laten gebruiken van de gronden als uitstallings- of op- slagplaats dan wel als standplaats voor caravans, woonwagens, tenten en andere onderkomens; e. het gebruiken of laten gebruiken vatj de gronden als vaste ligplaats voor woonschepen, tenzij het vormen van opslag betreft die noodzakelijk zijn ter realisering van het ingevolge de bestemmingen toegelaten gebruik of die zijn aan te merken als een normaal bestanddeel van dat toegelaten gebruik ofwel indien het de plaatsing van één toercaravan betreft op de bij een woning behorende grond. 3. Indien strikte toepassing van het verbod, vervat in lid 1, leidt tot niet door dringende redenen te rechtvaardige beperkingen van het meest doelmatige ge- gebrulk, verlenen burgemeester en wethouders vrijstelling van dat verbod. A. Een vrijstelling als bedoeld in lid 3 wordt niet verleend, dan nadat de com- missie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting is gehoord en dan nadat belanghebbenden gedurende 1A dagen gelegenheid is geboden om tegen het voor- genomen andere gebruik schriftelijk bezwaren in te dienen. Van het voorge- nomen andere gebruik en de mogelijkheid voor belanghebbenden, daartegen schrif- telijk bezwaren in te dienen geven burgemeester en wethouders tevoren kennis aan eigenaren en gebruikers van de aangrenzende gronden en bouwwerken en openbare kennis in één of meer dag- of nieuwsbladen die in de gemeente worden verspreid en op de gebruikelijke wijze. - 34 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 28