■mm WO 27 oktober 1988 105 8^bouwperceel een aaneengesloten stuk grond, waarop krachtens het plan bij elkaar behorende bebouwing toelaatbaar is, inklusief de eventuele daarop aangegeven bestenmiin- gen erf en tuin. 9 bouwgrens de op de kaart aangegeven lijn die niet door gebouwen mag worden overschreden behoudens krachtens deze voorschriften toegelaten afwijkingen. 10 .bouwvlak een op de kaart aangegeven door bouwgrenzen omsloten vlak, waarmee de gronden zijn aangeduid waarop gebouwen zijn toegelaten. 11 bebouwingspercentage een op de kaart of in de voorschriften aangegeven percentage dat de grootte van het deel van een terrein aangeeft dat maximaal mag worden bebouwd. 12 .commissie voor ruimtelijke ordening en volkshuisvesting de raadscommissie ingesteld op grond van artikel 62 gemeentewet en belast met de ruimtelijke ordening en volkshuisvesting 13 woonschip aelk vaar- of drijftuig dat uitsluitend of in hoofdzaak wordt gebezigd als of te oordelen naar zijn konstruktie en/of inrichting uitsluitend of in hoofdzaak is bestemd tot dag- en/of nachtverblijf van één of meer perso- nen; b. een vaar- of drijftuig, als bedoeld onder a. in aanbouw; c. een casco dat tot vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. kan worden op- gebouwd d. de overblijfselen van een vaar- of drijftuig als bedoeld onder a. tot en met c 14 woonwagen een wagen die voortdurend of nagenoeg voortdurend als woning wordt gebezigd of daartoe is bestemd. 15. onderkomens voor verblijf geschikte - al dan niet aan hun bestemming onttrokken - voertuigen, toer- en stacaravans, voorzover deze niet als bouwwerken zijn aan te merken, alsook tenten. 16. agrarisch bedrijf een onderneming waarin uitsluitend of overwegend gewassen worden geteeld en/of dieren worden gehouden al dan niet samengaand met het winnen van produkten, welke die van gewassen of dieren afkomstig zijn, nader te onderscheiden in: - 10 -

Raadsnotulen Heemstede | 1988 | | pagina 4